Warsztaty ERC „Krok po kroku”. Rusza rejestracja!

Jesteś naukowcem po doktoracie? Masz wyjątkowy pomysł na badania? Chcesz ubiegać się o prestiżowy grant European Research Council (ERC)? Przyjdź na warsztaty i dowiedz się, jak napisać projekt. Zaprasza Biuro ds. Doskonałości Naukowej PAN.

Step by step ERC WORKSHOP

Nasi eksperci opowiedzą:

  • Jak skonstruować projekt spełniający wymogi ERC?
  • Jak sformułować opis projektu, aby odpowiadał strukturze wniosku?
  • Jak przedstawić własne osiągnięcia naukowe?
  • Jak skalkulować wiarygodny i wykonalny budżet?

Uczestnicy wysłuchają wskazówek, a następnie wezmą udział w ćwiczeniach, aby mogli zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale obowiązuje rejestracja.

Warsztaty ERC „Krok po kroku” będą odbywać się w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie w godzinach 9.30-15.30 w następujących dniach.

Liczba miejsc jest ograniczona. Potwierdzenie udziału prześlemy mailowo najpóźniej na tydzień przed danym wydarzeniem. W przypadku rezygnacji z uczestnictwa prosimy o informację najpóźniej na trzy dni przed warsztatem.

Formularze rejestracyjne do kolejnych warsztatów będziemy publikować przynajmniej na miesiąc przed planowanym wydarzeniem.

Granty ERC

Prestiżowe granty ERC finansują pionierskie badania prowadzone na terenie Unii Europejskiej. Motto programu to „High risk – high gain”, a jedynym kryterium oceny pomysłów jest doskonałość naukowa. Budżet pojedynczego projektu to nawet 3,5 mln euro.

Polska Akademia Nauk aktywnie wspiera naukowców w staraniach o granty ERC. Badacze mogą korzystać z bezpłatnej pomocy oferowanej przez Biuro ds. Doskonałości Naukowej PAN.

Kontakt w sprawie grantów ERC: doskonalosc@pan.pl, +48 22 182 60 80.

Źródło informacji: Biuro ds. Doskonałości Naukowej PAN