Warsztaty ERC z Enspire Science w grudniu

Zachęcamy do rejestracji na bezpłatne warsztaty dla naukowców planujących aplikowanie o granty ERC z polskimi jednostkami naukowymi. Tym razem poprowadzi je firma szkoleniowa Enspire Science, która doradztwem w obszarze grantów ERC zajmuje się od 2007 roku. Pomagała imponującej liczbie jednostek, od Uniwersytetu Sztokholmskiego, Trinity College w Dublinie po Uniwersytet w Bordeaux.

Warsztat, prowadzony w języku angielskim, będzie składać się z dwóch elementów:

  • szkoleń on-line (ok. 3h) udostępnionych uczestnikom na platformie firmy na 2 tygodnie przed webinarium. Ukończenie szkoleń jest warunkiem uczestnictwa w dalszej części warsztatów.
  • webinarium 21 grudnia 2021 na platformie zoom (90 min), w trakcie którego przedstawiciele Enspire Science odpowiedzą na pytania uczestników. Będzie można zapisać się na jedną z dwóch sesji o 10.00 lub 13.00 godzinie.

Zapraszamy naukowców posiadających co najmniej  stopień doktora uzyskany nie później niż w 2019 roku i planujących aplikować o granty ERC.

Rejestracja online potrwa do 30 listopada 2021 r. do godz. 13.00.

Link do rejestracji

UWAGA: Zastrzegamy sobie możliwość wyboru kandydatów na podstawie przesłanych zgłoszeń. Z uczestnikami skontaktujemy się mailowo najpóźniej 2 grudnia 2021 r.