Warsztaty ERC dla reprezentantów nauk humanistycznych i społecznych

Wiedeński Instytut Nauk o Człowieku oraz Polska Akademia Nauk zapraszają na bezpłatne warsztaty mentoringowe przygotowujące do aplikowania o prestiżowe granty ERC. To propozycja dla naukowców reprezentujących nauki humanistyczne i społeczne, ubiegających się o granty Starting i Consolidator. Warsztaty odbędą się 8 i 9 lipca 2022 r. w formie zdalnej.

20220510_erc.jpg

Podczas dwudniowego spotkania kandydaci do grantów ERC będą mieli możliwość zaprezentowania koncepcji swoich projektów badawczych i skonsultowania ich z zaproszonymi mentorami. Eksperci ERC – laureaci i paneliści – podzielą się z uczestnikami swoją wiedzą i doświadczeniem, jak przygotować bardzo dobry wniosek projektowy. Dla każdego z zakwalifikowanych uczestników przewidziane są także półgodzinne, indywidualne konsultacje on-line z zakresu „Academic writing”.

Warsztaty i konsultacje będą prowadzone w języku angielskim.

Co, kiedy, gdzie

Liczba miejsc jest ograniczona. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz 2-stronnicowego opisu projektu badawczego na adres: excellence@pan.pl z dopiskiem „Warsztaty ERC – lipiec 2022”. Ważne: prosimy o podanie informacji, do którego konkursu ERC planują Państwo składać wniosek.

Zgłoszenia zbieramy do 27 maja 2022 r.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres excellence@pan.pl.