UWAGA! Strona archiwalna. Od 21 grudnia 2020 r. nowe treści publikujemy w serwisie bip.pan.pl

UWAGA! Odwiedzasz archiwalną stronę, która wkrótce przestanie działać. Zapraszamy do nowego serwisu pan.pl.

Polska Akademia Nauk Zakład Działalności Pomocniczej w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko: technik analityk do Punktu Pobrań Zakładu Leczniczego Pracowni Badań Profilaktycznych ZDP PAN

Wymiar etatu: pełny

Liczba stanowisk pracy: jeden etat

Adres miejsca pracy

PAN Zakład Działalności Pomocniczej w Warszawie: Nowy Świat 72, 00-330 Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie badań laboratoryjnych, przygotowanie ich do transportu oraz przekazywanie kurierowi;
  • Rejestracja pobrań badań laboratoryjnych;
  • Wydawanie wyników uprawnionym pacjentom;
  • Nadzór nad odpadami medycznymi;
  • Kontrola nad czystością  gabinetu Punktu Pobrań;
  • Przestrzeganie procedur sanitarno-higienicznych;
  • Sporządzanie comiesięcznych raportów z ilości i rodzaju wykonywanych badań laboratoryjnych;
  • Sprawdzanie uprawnień pacjentów do bezpłatnego korzystania z usług PBP:
  • Wystawianie zlecenia do kasy ZDP na płatność za badania laboratoryjne oraz ponad standardowe;
  • Przestrzeganie praw pacjenta określonych w ustawie z 06.11.2008 o prawach pacjenta i Rzecznika Praw Pacjenta (Dz. U. z 2009r., Nr 52 poz. 417 z późn. zm) i ustawy z 19.08.1994r o ochronie zdrowia psychicznego (Dz.U. z 2011r. nr 231 poz. 137 tekst ujednolicony z 01.01.2015).

Wymagania:

  1. Wykształcenie min. średnie.
  2. Znajomość obsługi komputera.
  3. Komunikatywność.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  1. życiorys i list motywacyjny
  2. kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

Termin składania dokumentów:

28.06.2018 r.

Miejsce składania dokumentów:

PAN ZDP w Warszawie

Nowy Świat 72, pok. 240, sekretariat@zdp.pan.pl

00-330 Warszawa

Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru (rozmowa kwalifikacyjna).

Oferujemy:

  • - umowę o pracę;
  • - wynagrodzenie adekwatne do stanowiska;
  • - dobra lokalizacja miejsca pracy

Dodatkowo informacje można uzyskać po nr. tel. 22 826 57 65.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polską Akademię Nauk Zakład Działalności pomocniczej w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Polska Akademia Nauk Zakład Działalności Pomocniczej w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.