UWAGA! Strona archiwalna. Od 21 grudnia 2020 r. nowe treści publikujemy w serwisie bip.pan.pl

UWAGA! Odwiedzasz archiwalną stronę, która wkrótce przestanie działać. Zapraszamy do nowego serwisu pan.pl.

Specjalista do spraw księgowości - PAN Dom Seniora w Konstancinie-Jeziornie

Polska Akademia Nauk Dom Seniora w Konstancinie-Jeziornie jest placówką zapewniającą opiekę ludziom starszym głównie ze środowiska związanego ze światem nauki. Mieszka u nas około 50 pensjonariuszy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista do spraw księgowości

Adres miejsca pracy: Polska Akademia Nauk Dom Seniora,

  1. Chodkiewicza 3/5, 05-510 Konstancin-Jeziorna

Podstawowe zadania i obowiązki:

  • Bieżące kompletowanie i analizowanie dokumentów finansowych
  • Prowadzenie ewidencji kasowej
  • Prowadzenie rejestru faktur
  • Przygotowywanie przelewów bankowych za pomocą bankowości elektronicznej
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Rozliczanie pracowników z zaliczek
  • Rozliczanie działów z dokonanych zakupów
  • Sporządzanie okresowych sprawozdań„
  • Bieżąca analiza realizacji przychodów i kosztów
  • Szczegółowa analiza realizacji zadań i zaangażowania kosztów w stosunku do planu finansowego
  • Prowadzenie i kontrola nad wydatkami środków planu  finansowego jednostki
  • Kontrolowanie obiegu dokumentów w Dziale Ekonomicznym
  • Pomoc w opracowywaniu planu finansowego
  • Przygotowywanie analiz finansowych jednostki
  • Prowadzenie spraw pensjonariuszy
  • Kontrolowanie prawidłowości wpłat za pobyt
  • Kontrolowanie prawidłowości zawieranych umów z pensjonariuszami
  • Prowadzenie ewidencji oraz dokumentacji związanej ze środkami trwałymi
  • Przygotowywanie dokumentacji przetargowej z obowiązującymi przepisami ustawy prawo zamówień publicznych
  • Inne prace zlecone przez Kierownika Działu Ekonomicznego

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie ekonomiczne (mile widziane wyższe o specjalności rachunkowość)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad księgowania, mile widziana znajomość prowadzenia pełnej księgowości
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Word, Outlook) oraz znajomość programu Płatnik
  • Mile widziana znajomość systemu finansowo-księgowego Advantec
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Dyspozycyjność, sumienność, dokładność i zaangażowanie
  • Umiejętności analityczne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: domrencisty@dr.pan.pl wpisując w temacie maila: Specjalista do spraw księgowości.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polską Akademię Nauk Dom Seniora z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Polska Akademia Nauk Dom Seniora z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Chodkiewicza 3/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.