UWAGA! Strona archiwalna. Od 21 grudnia 2020 r. nowe treści publikujemy w serwisie bip.pan.pl

UWAGA! Odwiedzasz archiwalną stronę, która wkrótce przestanie działać. Zapraszamy do nowego serwisu pan.pl.

Pokojowa - PAN Dom Seniora w Konstancinie-Jeziornie

Polska Akademia Nauk Dom Seniora

Polska Akademia Nauk Dom Seniora w Konstancinie-Jeziornie jest placówką zapewniającą opiekę ludziom starszym głównie ze środowiska związanego ze światem nauki. Mieszka u nas około 50 pensjonariuszy.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pokojowa

Adres miejsca pracy: Polska Akademia Nauk Dom Seniora,

  1. Chodkiewicza 3/5, 05-510 Konstancin-Jeziorna

Zakres obowiązków:

  • dbanie o czystość w całym budynku: utrzymywanie czystości w pokojach pensjonariuszy oraz w pomieszczeniach biurowych i częściach wspólnych budynku

Wymagania:

  • posiadanie aktualnej książeczki Sanepidu lub gotowość do jej wyrobienia
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • zaangażowanie i chęć do pracy
  • dyspozycyjność
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole
  • mile widziani obcokrajowcy z komunikatywną znajomością języka polskiego

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w bardzo sympatycznym zespole, miłej atmosferze
  • umowę o pracę na czas nieokreślony lub inną formę zatrudnienia (zlecenie, własna działalność gospodarcza - samozatrudnienie)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: domrencisty@dr.pan.pl wpisując w temacie maila: Pokojowa.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polską Akademię Nauk Dom Seniora z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Polska Akademia Nauk Dom Seniora z siedzibą w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Chodkiewicza 3/5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.