UWAGA! Strona archiwalna. Od 21 grudnia 2020 r. nowe treści publikujemy w serwisie bip.pan.pl

UWAGA! Odwiedzasz archiwalną stronę, która wkrótce przestanie działać. Zapraszamy do nowego serwisu pan.pl.

Nabór na stanowisko pielęgniarki medycyny pracy

Polska Akademia Nauk Zakład Działalności Pomocniczej w Warszawie ogłasza nabór na stanowisko pielęgniarki medycyny pracy

Wymiar etatu: pełny
Liczba stanowisk pracy: jeden etat

Adres miejsca pracy
PAN Zakład Działalności Pomocniczej w Warszawie
ul. Nowy Świat 72
00-330 Warszawa

Zakres obowiązków:
•    Zapisy do lekarza medycyny pracy;
•    Prowadzenie dokumentacji medycznej:
a) prowadzenie wywiadu zawodowego pacjenta,
b) pomiary antropometryczne;
•    Sporządzanie sprawozdania z usług świadczonych przez Poradnię Medycyny Pracy;
•    Współdziałanie z pracodawcą w procesach rozpoznawania i oceny czynników zagrożeń występujących w środowisku pracy;
•    Ocena ryzyka zawodowego w środowisku pracy;
•    Informowanie pracowników o zasadach zmniejszania ryzyka zawodowego;
•    Współpraca z lekarzami med. pracy i konsultantami pracującymi dla potrzeb medycyny pracy.

Wymagania:
1.    Wykształcenie min. średnie.
2.    Posiadanie kursu kwalifikacyjnego z medycyny pracy lub specjalizacji z med. pracy.
3.    Znajomość obsługi komputera.
4.    Komunikatywność.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:
1.    życiorys i list motywacyjny
2.    kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie

Termin składania dokumentów:
28-02-2018

Miejsce składania dokumentów:
PAN ZDP w Warszawie
ul. Nowy Świat 72, pok. 240, sekretariat@zdp.pan.pl
Kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru (rozmowa kwalifikacyjna).

Oferujemy:
•    - umowę o pracę
•    - wynagrodzenie adekwatne do stanowiska
•    - dobra lokalizacja miejsca pracy.
Dodatkowo informacje można uzyskać po nr. tel. 22 826 57 65

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Polską Akademię Nauk Zakład Działalności pomocniczej w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Informujemy, że Administratorem danych jest Polska Akademia Nauk Zakład Działalności Pomocniczej w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dyrektor PAN ZDP w Warszawie

Dariusz Walaszczyk