Regulamin najmu pustych lokali wraz z wykazem

Zarządzenie Nr 13/2009 Dyrektora Zakładu Działalności Pomocniczej PAN z dnia 18 grudnia 2009 r. w sprawie wprowadzenia regulaminu najmu lokali mieszkalnych będących w zarządzaniu lub administrowaniu Zakładu Działalności Pomocniczej Polskiej Akademii Nauk w Warszawie z wyłączeniem Domu Młodego Naukowca

Czytaj więcej

Oferta promocyjna w Domu Zjazdów i Konferencji PAN w Pałacu w Jabłonnie

palac jablonna bud glowny smZapraszamy do organizacji konferencji, kongresów i szkoleń oraz spotkań okolicznościowych przez jednostki Polskiej Akademii Nauk w Domu Zjazdów i Konferencji PAN – Pałacu w Jabłonnie.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia XVIII-wiecznego zespołu pałacowo-parkowego w Jabłonnie koło Warszawy - znakomitego miejsca do organizacji konferencji, sympozjów i cyklicznych szkoleń. Naszym gościom udostępniamy różnej wielkości sale konferencyjne, zapewniamy nocleg w stylowo urządzonym hotelu i całodzienne wyżywienie w restauracji znajdującej się w podziemiach pałacu.
Czytaj więcej

Wyjaśnienie

W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami prasowymi uprzejmie wyjaśniamy, że Polska Akademia Nauk nie jest organizatorem I Konferencji Smoleńskiej.