Rejestracja na warsztaty „Krok po kroku” Biura ds. Doskonałości Naukowej

Trzy edycje jednodniowych szkoleń dla osób planujących składanie grantów ERC organizuje w Warszawie BDN PAN. Spotkanie ma na celu przekazanie wiedzy oraz praktycznych umiejętności związanych z tworzeniem wniosku grantowego do ERC (Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych).

Podczas całodziennych warsztatów przekazane zostaną informacje m.in. odnośnie oceny dorobku naukowego i CV naukowca, szczegóły dotyczące ustalania kosztów badań i tworzenia budżetu, dokumentacji oficjalnej i poradnikowej, spraw etycznych i wielu innych kwestii. Warsztaty obejmą część teoretyczną – prezentacyjną, a także szereg ćwiczeń praktycznych, mających na celu zastosowanie nabytej wiedzy w praktyce.

Najbliższe terminy to 5.04.2017 (zachęcamy głównie reprezentantów nauk o życiu, medycznych i inżynieryjnych), 26.04.2017 (przeznaczone dla nauk humanistycznych i społecznych) oraz 19.05.2017. Spotkania odbywają się w Warszawie, w Pałacu Kultury i Nauki. Informacja do osób zakwalifikowanych na daną edycję warsztatów zostanie wysłana najpóźniej na 1 tydzień przed zaplanowaną datą spotkania. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Nabór prowadzimy w sposób ciągły poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego: https://goo.gl/forms/i9oWgOfa9Qdp0vrJ2. Swoje zgłoszenie można edytować w dowolnym momencie.

Zachęcamy do rejestracji!

Szczegóły i pytania: doskonalosc@pan.pl.

Informacja o pierwszych warsztatach