Warsztaty ERC w Wiedniu

Instytut Nauk o Człowieku (Institut für die Wissenschaften vom Menschen - IWM) oraz Polska Akademia Nauk organizują 23-24 listopada 2018 roku warsztaty „ERC Mentoring Initiative”. Wydarzenie jest wspierane przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Czytaj więcej

Granty ERC w naukach społecznych i humanistycznych warsztaty z Uniwersytetem Oksfordzkim

Uniwersytet Oksfordzki i Polska Akademia Nauk już po raz drugi serdecznie zapraszają na warsztaty w Warszawie poświęcone aplikowaniu o granty European Research Council (ERC). Do udziału w spotkaniu szczególnie zachęcamy naukowców z obszaru nauk społecznych i humanistycznych, którzy planują składanie wniosków o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych Starting i Consolidator. 
Czytaj więcej

„How to succeed in an ERC grant application?” - Warsztaty ERC organizowane we współpracy z University of Cambridge 14-15 czerwca 2018 r.

Polska Akademia Nauk oraz University of Cambridge zapraszają na warsztaty poświęcone grantom ERC w naukach o życiu, ścisłych i inżynieryjnych. Warsztaty są dedykowane naukowcom, którzy planują aplikowanie o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych Starting i Consolidator. Wydarzenie odbędzie się 14 i 15 czerwca 2018 w Warszawie. 

Czytaj więcej