Warsztaty ERC dla reprezentantów nauk humanistycznych i społecznych

Wiedeński Instytut Nauk o Człowieku oraz Polska Akademia Nauk zapraszają na bezpłatne warsztaty mentoringowe przygotowujące do aplikowania o prestiżowe granty ERC. To propozycja dla naukowców reprezentujących nauki humanistyczne i społeczne, ubiegających się o granty Starting i Consolidator. Warsztaty odbędą się 8 i 9 lipca 2022 r. w formie zdalnej.

Czytaj więcej

Warsztaty ERC z Enspire Science w grudniu

Zachęcamy do rejestracji na bezpłatne warsztaty dla naukowców planujących aplikowanie o granty ERC z polskimi jednostkami naukowymi. Tym razem poprowadzi je firma szkoleniowa Enspire Science, która doradztwem w obszarze grantów ERC zajmuje się od 2007 roku. Pomagała imponującej liczbie jednostek, od Uniwersytetu Sztokholmskiego, Trinity College w Dublinie po Uniwersytet w Bordeaux.

Czytaj więcej

Warsztaty z Yellow Research o grantach ERC

17-18 listopada odbędą się bezpłatne warsztaty prowadzone przez Yellow Research. To czołowa firma szkoleniowa, która od niemal 30 lat doradza, jak skutecznie ubiegać się o granty europejskie, w tym szczególnie o prestiżowe finansowanie z European Research Council. Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.

Czytaj więcej

Warsztaty ERC z Key Innovations w październiku

Zapraszamy polskich naukowców planujących ubiegać się o granty ERC (m.in. Starting i Consolidator) na bezpłatne warsztaty, które poprowadzi firma Key Innovations. Szkolenie odbędzie się 26 października 2021 r. w godzinach 11.30–16.00 za pośrednictwem platformy Zoom.

Czytaj więcej