UWAGA! Odwiedzasz archiwalną stronę, która wkrótce przestanie działać. Zapraszamy do nowego serwisu pan.pl.

„How to succeed in an ERC grant application?” - Warsztaty ERC organizowane we współpracy z University of Cambridge 14-15 czerwca 2018 r.

Polska Akademia Nauk oraz University of Cambridge zapraszają na warsztaty poświęcone grantom ERC w naukach o życiu, ścisłych i inżynieryjnych. Warsztaty są dedykowane naukowcom, którzy planują aplikowanie o granty Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych Starting i Consolidator. Wydarzenie odbędzie się 14 i 15 czerwca 2018 w Warszawie. 

Celem warsztatów jest wsparcie naukowców w przygotowaniu aplikacji o grant ERC. Podczas warsztatów 14 czerwca zaproszeni goście wprowadzą w tematykę ERC, przedstawią ogólne zasady udzielania grantów i wskazówki odnośnie przygotowania wniosku projektowego. Zaproszeni laureaci konkursów ERC z obszaru nauk ścisłych i o życiu, a także eksperci oceniający wnioski podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem jak odnieść sukces w aplikacji o grant ERC. W warsztatach będzie mogło uczestniczyć około 80 osób.

agendaercmini.png

15 czerwca uczestnicy wybrani na postawie informacji podanych w formularzu zgłoszeniowym będą mogli przedyskutować swoje pomysły badawcze z zaproszonymi ekspertami ERC podczas serii konsultacji indywidualnych. Zainteresowane osoby zachęcamy także do udziału w warsztatach „Wniosek ERC krok po kroku”, poświęconych praktycznym aspektom przygotowania aplikacji o grant ERC. Warsztaty poprowadzą pracownicy BDN PAN dla około 12 osób.  

Program spotkania

Rejestracja na warsztaty jest możliwa za pośrednictwem formularza internetowego dostępnego pod adresem  https://goo.gl/forms/QmJ5U48I2eq7flw42  i jest obowiązkowa.

Zgłoszenia przyjmujemy do 4 czerwca 2018.

Potwierdzenie uczestnictwa w warsztatach, a także informacja o zakwalifikowaniu do sesji konsultacji indywidualnych i spotkania „Wniosek ERC krok po kroku” (na podstawie informacji podanych w formularzu rejestracyjnym) zostaną przesłane mailem najpóźniej 7 dni przed warsztatami.

W razie pytań prosimy o kontakt: doskonalosc@pan.pl lub +48 22 182 60 80.